Najwyższe dopłaty do odszkodowań - Dopłata do odszkodowania - Kancelaria Solis Odszkodowania

Dopłata do odszkodowań

Kwota wyegzekwowana z tytułu rekompensaty za wyrządzoną szkodę i wypłaconą z OC lub AC Cię nie satysfakcjonuje? Skorzystaj z rozwiązania, jakim jest dopłata do odszkodowań, w tym także całkowitych! Nasza firma specjalizuje się w tym zakresie i jeśli nie jesteś zadowolony z decyzji ubezpieczyciela, podejmie czynności, dzięki którym odzyskasz należne pieniądze.

Twoje auto zostało zniszczone, a z otrzymanej sumy nie jesteś w stanie go wyremontować czy kupić sobie nowego? Wydaje Ci się, że jesteś na straconej pozycji? Wiele osób, które otrzymują zaniżone odszkodowanie, traci wiarę w to, że jeszcze są w stanie uzyskać kwotę wyrównującą poniesione straty. Powierzając nam swoją sprawę, przekonasz się, że może być inaczej.

Jak działamy? W pierwszej kolejności wyślij nam mailowo lub dostarcz osobiście kosztorys naprawy pojazdu oraz decyzję towarzystwa ubezpieczeniowego, jaką otrzymałeś. Jeśli nie masz któregoś z tych dokumentów, skontaktuj się z nami! Przeanalizujemy Twoją sytuację i zaproponujemy określoną kwotę dopłaty do odszkodowania. Jeśli przystaniesz na nasze warunki, przygotujemy umowę cesji praw do szkody, a po jej podpisaniu praktycznie od ręki wypłacimy ustaloną sumę.

Najwyższe dopłaty do odszkodowań

Pamiętaj, że jeśli uznasz, że otrzymałeś zaniżone odszkodowanie, czyli pieniądze od firmy ubezpieczeniowej nie są adekwatne do szkody, jaką poniosłeś, możesz zgłosić się do nas. Mamy na swoim koncie wiele spraw, w których udało się wyegzekwować dla klientów wysokie dopłaty z OC i AC. Co zyskujesz? Przede wszystkim to my podejmujemy działania (bez Twojego zaangażowania), aby w postępowaniu dotyczącym wypłaty odszkodowania uzyskać jak najwyższą kwotę, a Ciebie nie kosztuje to nawet złotówki. Odchodzi Ci też kolejny, zapewne długotrwały proces sądowy i ryzyko przegranej sprawy. My za to cenimy Twój czas i szybko dostaniesz od nas zadowalające pieniądze, które przeznaczysz na dowolny cel.

Skontaktuj się więc z nami, w momencie kiedy należne odszkodowanie zostało zaniżone, a przeprowadzimy darmową weryfikację Twojej sprawy – nawet tej, której rozstrzygnięcie miało miejsce 3 lata temu. Szybko otrzymasz od nas informację zwrotną oraz korzystne finansowe rozwiązanie. Dowiesz się, ile możesz uzyskać dodatkowych pieniędzy, oprócz tych, które już otrzymałeś od ubezpieczyciela. Decydując się na współpracę z nami, zachowujesz nadal swoje zniżki.

Gdy więc wypłacone odszkodowanie nie satysfakcjonuje Cię, zawsze możesz skorzystać z naszej propozycji. Gwarantujemy szybką wypłatę gotówki – nawet w dwa dni. Rozważ ofertę naszej firmy!


Darmowa weryfikacja

Dopłacamy nawet w 24h

Najwyższe dopłaty w kraju

Fakt

Według statystyk w naszym kraju aż 97% wypłacanych  odszkodowań komunikacyjnych jest zaniżonych. Oczywistym jest, że powinieneś otrzymać dodatkowe pieniądze, które zwyczajnie ci się należą . Akcjaszkody.pl to zespół prawników i rzeczoznawców specjalizujących się w tematyce zaniżonych szkód OC i AC.

Dopłaty do odszkodowań AC, OC - Skup odszkodowań - Kancelaria Solis Odszkodowania

Kancelaria Solis Odszkodowania