Wyższe odszkodowanie OC

Większość kierowców w Polsce korzysta jedynie z obowiązkowego ubezpieczenia dla swojego pojazdu. Również w przypadku posiadania wyłącznie takiej polisy możliwe jest wyższe odszkodowanie OC po zdarzeniu drogowym. Niezbędne jest zgłoszenie się z roszczeniem do ubezpieczyciela sprawcy, co jesteśmy w stanie zrobić za Ciebie. Dowiedz się, co dokładnie możemy jeszcze wykonać w tym zakresie i w jakim czasie od zgłoszenia szkody podejmujemy się działań!

Jak przebiega proces odkupienia szkody?

Właściciele pojazdów, do których eksploatacji wymagane jest prawo jazdy kategorii B, muszą opłacać składkę za ubezpieczenie komunikacyjne dla ich auta. Stanowi ono ochronę umożliwiającą wypłatę środków z OC sprawcy w momencie wypadku lub nawet niegroźnej kolizji. Należy jednak zwrócić uwagę na wysokość odszkodowania. Często okazuje się, że zaproponowane kwoty są zaniżone. W takiej sytuacji kompleksowo zajmujemy się pozyskiwaniem dodatkowych pieniędzy. Pierwszym etapem działania jest jednak weryfikacja danych. Po nawiązaniu współpracy poprosimy Cię o podanie wszystkich niezbędnych informacji na temat zdarzenia oraz szkody, która powstała w jego wyniku.

Nasz doświadczony zespół specjalistów będzie w stanie w krótkim czasie ocenić, czy możliwe jest otrzymanie wypłaty odszkodowania w wyższej kwocie. Możemy zająć się każdym przypadkiem, który miał miejsce w ciągu ostatnich trzech lat. Wielu właścicieli pojazdów uważa takie usługi za możliwe do realizacji jedynie w momencie dysponowania polisą Autocasco. My pomożemy Ci jednak również wtedy, gdy Twoim jedynym ubezpieczeniem komunikacyjnym jest obowiązkowe OC – także w formie podstawowej, pozbawionej dodatkowych udogodnień w ramach składki. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, skontaktuj się z nami już teraz. Przy pozytywnej weryfikacji zapewniamy szybką wypłatę gotówki!


Darmowa weryfikacja

Dopłacamy nawet w 24h

Najwyższe dopłaty w kraju

Fakt

Według statystyk w naszym kraju aż 97% wypłacanych  odszkodowań komunikacyjnych jest zaniżonych. Oczywistym jest, że powinieneś otrzymać dodatkowe pieniądze, które zwyczajnie ci się należą . Akcjaszkody.pl to zespół prawników i rzeczoznawców specjalizujących się w tematyce zaniżonych szkód OC i AC.

Dopłaty do odszkodowań AC, OC - Skup odszkodowań - Kancelaria Solis Odszkodowania

Kancelaria Solis Odszkodowania