Odkup szkody OC

Kiedy i jak możesz skorzystać z odkupu odszkodowania oferowanego przez naszą firmę? W momencie, gdy jesteś poszkodowanym, który podejrzewa, że ubezpieczyciel wypłacił zaniżoną rekompensatę za np. zdarzenie drogowe, masz taką możliwość. Pamiętaj, że szkoda musi być majątkowa, czyli nie dotyczy takich świadczeń, jak np. renty czy zadośćuczynienie za uszczerbek na zdrowiu itp. Ponadto od decyzji towarzystwa ubezpieczeniowego nie może minąć więcej niż 3 lata — inaczej następuje przedawnienie sprawy. Skup odszkodowań jest niemożliwy, gdy zawarłeś z nim ugodę. Za to w przypadku, gdy sytuacja dotyczyć będzie pojazdu, którego nie jesteś już właścicielem lub jest w leasingu bądź wciąż spłacasz za niego kredyt, możesz zdecydować się na skorzystanie z oferty Solis Odszkodowania.

Cesja wierzytelności, czyli odkup odszkodowań OC oznacza przekazanie Twoich roszczeń innemu podmiotowi. W momencie, kiedy zawieramy tego rodzaju umowę, negocjacje z ubezpieczycielem i uzyskanie właściwej rekompensaty są już po naszej stronie, łącznie z tym że jeżeli zachodzi taka konieczność, kierujemy sprawę do sądu.

Jako poszkodowany nie bierzesz już w tym udziału. Co więcej — zanim postępowanie z ubezpieczycielem się zakończy, Ty otrzymasz od nas należne pieniądze. W ten sposób sprawa zaniżonego odszkodowania rozwiązywana jest w bardzo krótkim czasie.

Jak przebiega proces odkupienia szkody?

Na czym polega odkupienie szkody OC? Wysyłasz nam kosztorys, na podstawie którego była likwidowana szkoda oraz decyzję ubezpieczyciela. Jeśli spełniasz ww. warunki, po zweryfikowaniu dokumentacji podamy kwotę, jaką możemy Ci zaoferować. Obliczamy ją na podstawie informacji uzyskanych od Ciebie i własnych analiz. Następnie odejmuje od niej sumę zaproponowaną przez ubezpieczyciela, a dopłatę do odszkodowania stanowi różnica. Po uzyskaniu Twojej aprobaty podpiszemy umowę cesji wierzytelności, a następnie otrzymasz gotówkę nawet w ciągu 2 dni!

Pamiętaj, że szkodę komunikacyjną lub majątkową możesz sprzedać tylko raz. Podjęcie kolejnej próby przekazania jej innej firmie jest przestępstwem.

Odkup szkody OC pozwala na szybkie pozbycie się kłopotu i otrzymanie należności w krótkim czasie. W sytuacji, gdy towarzystwa ubezpieczeniowe za bezzasadne uznają większości reklamacji, droga sądowa nie musimy być jednym rozwiązaniem. Ciągnący się miesiącami proces i związane z nim obligatoryjne koszty można zamienić na skorzystanie z oferty naszej firmy. Unikasz w ten sposób ryzyka przegrania sprawy i wydania niepotrzebnych środków finansowych.

Wystarczy więc, że zgłosisz się do Solis Odszkodowania z kompletem dokumentów. Jako poszkodowany unikniesz dodatkowych wydatków, formalności, kolejnego sporu z ubezpieczycielem, postępowania sądowego oraz ryzyka odmowy dopłaty. Przemyśl naszą propozycję!


Darmowa weryfikacja

Dopłacamy nawet w 24h

Najwyższe dopłaty w kraju

Fakt

Według statystyk w naszym kraju aż 97% wypłacanych  odszkodowań komunikacyjnych jest zaniżonych. Oczywistym jest, że powinieneś otrzymać dodatkowe pieniądze, które zwyczajnie ci się należą . Akcjaszkody.pl to zespół prawników i rzeczoznawców specjalizujących się w tematyce zaniżonych szkód OC i AC.

Dopłaty do odszkodowań AC, OC - Skup odszkodowań - Kancelaria Solis Odszkodowania

Kancelaria Solis Odszkodowania