Dopłata do odszkodowania AC

Maksymalnie 3 lata temu miałeś kolizję lub wypadek? Wykupiłeś autocasco dla swojego samochodu, a po zgłoszeniu szkody okazało się, że wypłacone odszkodowanie zostało zaniżone przez ubezpieczyciela? Możesz odwołać się od jego decyzji, a jeśli nie uzna Twojej reklamacji, spróbować domagać się należności na drodze sądowej. To jednak niejedyna opcja, jaką masz do wyboru. Oferta Solis Odszkodowania jest zdecydowanie mniej czasochłonnym rozwiązaniem.

Jesteśmy firmą, której specjalizacją są dopłaty do odszkodowań AC. Co to dla Ciebie oznacza? Jeśli spełnisz określone w przepisach warunki, za przekazane nam prawa do Twojej szkody, otrzymasz od nas pieniądze. O tym, jaka to będzie kwota, poinformujemy Cię po darmowej weryfikacji dokumentów, których będziemy potrzebować. Przeanalizujemy kosztorys szkody i decyzję o przyznaniu rekompensaty przez ubezpieczyciela. Potrzebujemy niewiele czasu, aby oszacować, jaką sumę możemy Ci zaproponować. Gdy ją zaakceptujesz i podpiszemy umowę cesji praw do szkody, w bardzo krótkim okresie dostaniesz swoje pieniądze. Gotówkę wypłacamy nawet w ciągu 2 dni! Działamy szybko i legalnie. Gwarantujemy, że otrzymasz dopłatę do odszkodowania, zarówno wtedy, gdy szkoda jest częściowa, jak i całkowita.

Skutecznie uzyskujemy dopłaty do odszkodowań z AC

Firmy ubezpieczeniowe celowo zaniżają wartość rynkową pojazdów, usług mechanika lub części samochodów oraz liczą na to, że poszkodowany nie będzie chciał odwoływać się od otrzymanej decyzji w sprawie wysokości rekompensaty. Jeżeli nie chcesz narażać się na stres związany z dalszymi czynnościami związanymi z odzyskaniem zaniżonej kwoty, możesz skorzystać z naszej propozycji.

Szybka i wysoka dopłata do odszkodowania AC, jaką Ci oferujemy, jest możliwa nawet wtedy, gdy sprzedałeś swoje auto albo go nie naprawiłeś po zdarzeniu drogowym. Przedstaw nam swoją sytuację i wyślij niezbędne dokumenty, na podstawie których możesz dostać należne pieniądze.

Sam widzisz, że odzyskanie zaniżonego odszkodowania jest możliwe nie tylko na drodze sądowej i bez wydania złotówki z Twojej strony. Z kolei my, nawet jeśli przegramy postępowanie o wyższą rekompensatę, nie będziemy mieć do Ciebie pretensji, że sprzedałeś nam ryzykowną sprawę. Korzyść majątkowa, jaką Ci proponujemy, jest bardzo szybki procesem. Jeśli zależy Ci na czasie, jest to bardzo wygodne i proste rozwiązanie. Masz jakieś pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Chętnie udzielimy Ci wyczerpujących odpowiedzi! Przekonaj się, że darmowa weryfikacja dokumentów oraz szybka propozycja dopłaty, to nasza specjalność!


Darmowa weryfikacja

Dopłacamy nawet w 24h

Najwyższe dopłaty w kraju

Fakt

Według statystyk w naszym kraju aż 97% wypłacanych  odszkodowań komunikacyjnych jest zaniżonych. Oczywistym jest, że powinieneś otrzymać dodatkowe pieniądze, które zwyczajnie ci się należą . Akcjaszkody.pl to zespół prawników i rzeczoznawców specjalizujących się w tematyce zaniżonych szkód OC i AC.

Dopłaty do odszkodowań AC, OC - Skup odszkodowań - Kancelaria Solis Odszkodowania

Kancelaria Solis Odszkodowania