Odkup odszkodowania

Jesteś stroną poszkodowaną w zdarzeniu drogowym i czujesz niezadowolenie po decyzji ubezpieczyciela w zakresie wypłaty zadośćuczynienia? Odkup odszkodowań, który proponujemy, może być dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem. Jesteśmy bowiem w stanie w wielu przypadkach odzyskać należne pieniądze z zakładu ubezpieczeń przy dochodzeniu roszczenia, cały proces przejmując na siebie. Ty natomiast otrzymasz gotówkę w krótkim czasie od weryfikacji informacji przez nasz zespół specjalistów. Chcesz wiedzieć więcej na temat tego, w jaki sposób funkcjonujemy? Zapraszamy do kontaktu!

Profesjonalny odkup odszkodowań

Zastanawiasz się, na czym dokładnie polega proponowany przez nas odkup odszkodowań? To dość proste – za określoną kwotę sprzedajesz nam prawa do ubiegania się o wyższe zadośćuczynienie przy zdarzeniu drogowym, w którym widniejesz jako strona pokrzywdzona. Takie działania podejmuje się jedynie przy sprawach dotyczących polisy komunikacyjnej oraz majątkowej. Pamiętaj, że możesz wybrać wyłącznie jeden skup odszkodowań, który zajmie się Twoją sprawą. Po przekazaniu niezbędnych informacji i dokumentów my przejdziemy do dochodzenia roszczenia, a Ty otrzymasz gotówkę w ustalonej wcześniej oraz zaakceptowanej wysokości.

Przed rozpoczęciem całego procesu wykonywany jest kosztorys szkody, co pozwala naszym ekspertom lepiej ocenić możliwości w zakresie uzyskania dodatkowych środków. To szybki i bezproblemowy sposób na otrzymanie dopłaty do zaniżonej części odszkodowania. Unikasz zbędnego ryzyka, które może pojawić się przy sądowym prowadzeniu sporu z ubezpieczycielem. Niekiedy takie sprawy toczą się przez kilkanaście czy kilkadziesiąt miesięcy. Przy współpracy z nami pieniądze otrzymujesz zaledwie w ciągu paru dni od podpisania umowy. Masz dodatkowe pytania dotyczące tego, czym jest odkup? Skontaktuj się z nami!


Darmowa weryfikacja

Dopłacamy nawet w 24h

Najwyższe dopłaty w kraju

Fakt

Według statystyk w naszym kraju aż 97% wypłacanych  odszkodowań komunikacyjnych jest zaniżonych. Oczywistym jest, że powinieneś otrzymać dodatkowe pieniądze, które zwyczajnie ci się należą . Akcjaszkody.pl to zespół prawników i rzeczoznawców specjalizujących się w tematyce zaniżonych szkód OC i AC.

Dopłaty do odszkodowań AC, OC - Skup odszkodowań - Kancelaria Solis Odszkodowania

Kancelaria Solis Odszkodowania