Dopłata do odszkodowania z OC

W sytuacji, gdy Twoje odszkodowanie zostało zaniżone, masz dwa wyjścia. Pierwszą opcją jest złożenie odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Jak jednak pokazuje nasze wieloletnie doświadczenie, reklamacje w tych kwestiach są najczęściej odrzucane. Wówczas pozostaje Ci już tylko pójście do sądu. Gdy jednak chcesz uniknąć tej drogi, możesz skorzystać z naszej propozycji, czyli dopłaty do odszkodowań z OC.

Wybierając pierwsze rozwiązanie, musisz wziąć pod uwagę, że nie masz żadnej pewności, że wygrasz sprawę. Ponadto będziesz musiał wykazać, o ile mniejszą kwotę otrzymałeś w stosunku do wnioskowanej, co wcale nie jest takie łatwe. Do tego dochodzą koszty związane, m.in. z opłaceniem pozwu czy zaliczki na poczet opinii biegłych sądowych. Samo postępowanie może trwać wiele miesięcy, a jeśli nawet otrzymasz należną kwotę, to pieniądze nie pojawią się u Ciebie z dnia na dzień.

Co jeszcze możesz zrobić z zaniżonym odszkodowaniem? Skorzystać z oferowanej przez nas dopłaty OC! Na czym polega ta propozycja? Jest to korzyść majątkową, którą uzyskasz dzięki sprzedaży nam prawa własności do szkody komunikacyjnej. Aby ją otrzymać, przedstaw nam tylko dowody, że rekompensata została już wypłacona, a decyzję o niej ubezpieczyciel wydał nie dawniej niż 3 lata wstecz, licząc od momentu zgłoszenia się po dopłatę. Ponadto warunkiem jest także to, że nie zawarłeś ugody z towarzystwem, a szkoda miała miejsce na terenie Polski.

Jak wygląda dalsza procedura dopłaty do szkody z OC? Po darmowej analizie przekazanej przez Ciebie dokumentacji zaproponujemy Ci określoną sumę. Jeśli ją zaakceptujesz, kolejnym krokiem będzie sporządzenie umowy cesji praw do szkody. Po jej podpisaniu otrzymasz nawet w ciągu 2 dni zadeklarowaną gotówkę!

Dlaczego warto skorzystać z dopłaty do odszkodowań z OC sprawcy?

Dlaczego warto rozważyć propozycję dopłaty z OC sprawcy? W momencie, kiedy stajemy się właścicielami Twojej szkody i wytaczamy firmie ubezpieczeniowej proces sądowy, odbywa się to już bez angażowania Ciebie – ryzyko jest po naszej stronie. Oznacza to, że możemy nawet nie uzyskać dodatkowej złotówki, za to Ty będziesz miał wypłaconą sumę zgodnie z ustaleniami. Jest to jedna z największych zalet dopłaty.

Otrzymasz więc szybko kwotę, która pozwoli Ci na naprawę pojazdu lub dzięki niej zbierzesz tę, która jest potrzebna na zakup nowego. Jest to w pełni legalne działanie. Przepisy w Polsce pozwalają na rozwiązywanie tego rodzaju spraw, poprzez zawarcie stosownej umowy z taką firmą, jak nasza.

Jeśli interesuje Cię wysoka dopłata do OC i chcesz uzyskać więcej informacji na jej temat, skontaktuj się z Solis Odszkodowania! Bezpłatnie zweryfikujemy przesłane przez Ciebie dokumenty!


Darmowa weryfikacja

Dopłacamy nawet w 24h

Najwyższe dopłaty w kraju

Fakt

Według statystyk w naszym kraju aż 97% wypłacanych  odszkodowań komunikacyjnych jest zaniżonych. Oczywistym jest, że powinieneś otrzymać dodatkowe pieniądze, które zwyczajnie ci się należą . Akcjaszkody.pl to zespół prawników i rzeczoznawców specjalizujących się w tematyce zaniżonych szkód OC i AC.

Dopłaty do odszkodowań AC, OC - Skup odszkodowań - Kancelaria Solis Odszkodowania

Kancelaria Solis Odszkodowania