Dopłata do szkody OC

W większości przypadków zdarzenia drogowe niosą za sobą szereg kosztów, które musi ponieść poszkodowana strona. Staje się to problematyczne, gdy odszkodowanie zostało zaniżone. Jeśli jesteś w takiej sytuacji, możemy zaproponować Ci wsparcie w pozyskaniu dodatkowych środków z OC sprawcy. Działamy nawet w sprawach do 3 lat wstecz – po otrzymaniu decyzji ubezpieczyciela. W składanych wnioskach uwzględniamy kluczowe kwestie, w tym m.in. utratę wartości handlowej pojazdu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat świadczonych przez nas usług, zapraszamy do kontaktu!

Skutecznie uzyskujemy dopłaty do szkody OC

Po każdym zdarzeniu drogowym z udziałem osób dysponujących ważną polisą OC towarzystwo ubezpieczeniowe przedstawia kosztorys, który wskazuje na szacunkową cenę poszczególnych części auta czy motocykla kwalifikujących się do wymiany bądź regeneracji. Pod uwagę brany jest też ewentualny uszczerbek na zdrowiu uczestników. W większości przypadków dochodzi do zaniżenia finansowego zadośćuczynienia. Może okazać się to kłopotliwe w kontekście naprawy pojazdu, która zostanie przeprowadzona np. z wykorzystaniem tanich części zamiennych, zamiast oryginalnych podzespołów gwarantujących przywrócenie samochodu do pożądanego, właściwego stanu technicznego.

Z tego względu tak istotna staje się dopłata do szkody OC, którą możemy uzyskać przy większości zlecanych nam zadań w tym zakresie. Funkcjonujemy w taki sposób, by pozbawić Cię konieczności dochodzenia roszczenia w sądzie, ponoszenia związanych z tym kosztów, a także straty czasu w związku z obecnością na poszczególnych rozprawach. Po przeprowadzeniu weryfikacji i przyjęciu Twojego zgłoszenia, w ciągu zaledwie kilku dni wypłacimy Ci gotówkę w ustalonej wysokości, a sami zajmiemy się uzyskiwaniem dodatkowych środków z zaniżonego odszkodowania. To korzystne i bezpieczne rozwiązanie nawet wtedy, gdy dysponujesz jedynie polisą OC bez wykupionego Autocasco, NNW lub innych elementów składki. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!


Darmowa weryfikacja

Dopłacamy nawet w 24h

Najwyższe dopłaty w kraju

Fakt

Według statystyk w naszym kraju aż 97% wypłacanych  odszkodowań komunikacyjnych jest zaniżonych. Oczywistym jest, że powinieneś otrzymać dodatkowe pieniądze, które zwyczajnie ci się należą . Akcjaszkody.pl to zespół prawników i rzeczoznawców specjalizujących się w tematyce zaniżonych szkód OC i AC.

Dopłaty do odszkodowań AC, OC - Skup odszkodowań - Kancelaria Solis Odszkodowania

Kancelaria Solis Odszkodowania